x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

534 048 438

793 333 392

polskiesolitery@gmail.com

Warzywniki donice z dnem na nóżkach

Ogrody warzywne w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

360,57 zł

5000 Przedmioty

Stan: Do wyczerpania zapasów

Opis Warzywniki donice z dnem na nóżkach

Wysokość 90cm
Długość 100cm
Szerokość 50cm

Więcej informacji

Donice firmy GARDENSTEEL zostały stworzone z najlepszej jakości blachy. W efekcie powstała trwała i lekka konstrukcja o nowoczesnym charakterze. Specjalnie opracowany kształt ścianek jest bardzo wytrzymały na wyboczenia. W środku wyłożone są pianką polietylenową. Dodatkowo należy od środka zabezpieczyć je warstwą styropianu. Dzięki takiej konstrukcji nasze donice zyskają trwałość na lata.

Szeroka paleta rozmiarów, głębokości, kolorów oraz prosty uniwersalny wzór pozwalają na dostosowanie do każdego ogrodu i potrzeb. Donice idealnie sprawdzą się w reprezentatywnej części ogrodu, ale również w szklarni. Podwyższone rabaty z blachy zapewniają wygodę, uniezależniają od jakości gleby w ogrodzie, świetnie się prezentują a także są bardzo lekkie i trwałe.

Wymiary:

wys.całkowita: 90cm

wys.skrzyni: 30cm

szer.50cm x dł.100cm

Produkt wysyłany jest w częściach, w środku znajduje się instrukcja do samodzielnego złożenia. Po indywidualnej wycenie, możliwa jest wysyłka już złożonej skrzyni. Czas realizacji zamówienia wynosi ok. 10-14 dni. Chętne osoby prosimy o kontakt: polskiesolitery@gmail.com / tel. 534 048 438.

Produkty powiązane