x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

534 048 438

570 598 811

polskiesolitery@gmail.com

Promocje

Opinie klientów ( 28 )
(5,0/5)

Dodano przez Marcin,
Profesjonalne i rzetelne podejście do dostawy oraz usługi. Trafna ocena i przygotowanie - niełatw ...
13-05-2022
Dodano przez Katarzyna,
Fantastyczna obsługa. Pasjonaci zawodu, profesjonaliści w każdym calu. Kultura pracy i kultura os ...
20-12-2021
Dodano przez Ewelina,
Doskonały kontakt ze Sprzedającym. Drzewko piękne i zabezpieczone, tak, że nie miałoby prawa ni ...
27-09-2021
Zweryfikowano

Rośliny do 2m

Urządzasz ogród, aranżujesz działkę, a może szukasz roślin ozdobnych, które staną się dekoracją trawnika przed domem? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W dziale rośliny do 2 m zamieściliśmy ogromny wybór drzew oraz krzewów, zarówno iglastych, jak i liściastych. W naszej kolekcji znajduje się wiele atrakcyjnych soliterów. Oferujemy szeroką gamę bylin, pnączy i roślin owocowych. Do tego można znaleźć tu również okazy kolekcjonerskie, takie jak szczepione różaneczniki rosnące na ziemiach obojętnych czy drzewka karłowate, z systematycznie podcinanym przewodnikiem. Na życzenie klienta możemy także sprowadzić odmiany europejskich oraz egzotycznych drzew i krzewów obecnie niedostępnych w naszej ofercie.

Wszystkie sprzedawane rośliny kopane są z gruntu lub są ukorzenione w donicach. Rośliny z tej kategorii, przesyłamy kurierem. Każda z nich jest starannie pakowana oraz zabezpieczona na palecie lub w paczce (w przypadku małych okazów). Zdajemy sobie sprawę że cena przesyłki paletowej jest  dość kosztowna dlatego dla większych zamówień, przygotowaliśmy usługę transportu własnego realizowanego za pomocą samochodów dostawczych. Na życzenie klienta, za ustaloną opłatą możemy dowieźć rośliny na paletach w wybrane miejsce. Zazwyczaj dostarczamy je w promieniu 30 km od Poznania. Transport na większe odległości możemy przeprowadzić po indywidualnych ustaleniach z klientem.

Drzewa i krzewy, kopane z gruntu są objęte gwarancją do pierwszych przyrostów (w przypadku roślin sadzonych wiosną do maja/czerwca, zaś tych nasadzanych jesienią do wiosny kolejnego roku). Musimy zaznaczyć przy tym, że nie obejmuje ona strat wyrządzonych przez przymrozki i dotyczy jedynie drzew oraz krzewów  posadzonych zgodnie ze szczegółowymi warunkami sadzenia rośliny. Szczególnie należy traktować solitery ze względu na to że, z reguły sadzi się je w eksponowanych miejscach, przez co są bardziej narażone. W trosce o zadowolenie z dokonywanych zakupów, wszystkich klientów prosimy o niezwłoczny kontakt w przypadku wystąpienia niekorzystanych zmian w wyglądzie rośliny lub jej podsychania. Należy wówczas dzwonić pod jeden z numerów – 534-048-438 lub 793-333-392. Szczegółowe warunki gwarancji można znaleźć tutaj.

Wszystkie osoby mające pytania dotyczące naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pracownicy naszego sklepu z przyjemnością rozwieją Państwa wątpliwości i doradzą najlepsze rozwiązania. 

Rośliny do 2m 

Podkategorie

 • Rośliny Iglaste

  Za oknem zimowa aura a Ty popadasz w chandrę widząc bure kolory i ponure szkielety roślin?
  Brakuje w twoim ogrodzie zimowej zieleni, jaką mogą Ci dać w tym okresie drzewa i krzewy iglaste. Te nieocenione rośliny w zimowej aurze przełamią monotonię w każdym krajobrazie. W okresie letnim będą ciekawym uzupełnieniem kolorowych i kwitnących rabat.
  Dzięki szerokiemu asortymentowi roślin iglastych, jaki oferujemy, klienci mogą stworzyć ogród atrakcyjny przez cały sezon. Oferujemy sadzonki krzewów i drzew iglastych w szerokiej gamie gatunków i odmian dając klientom inspiracje do tworzenia nowych i nietypowych nasadzeń.

  Nawet najwybredniejsi klienci znajdą u nas niespotykane, kolekcjonerskie odmiany roślin rodzimych, jak i zagranicznych. W ofercie nie brakuje również roślin formowanych, Topiarów o ciekawych i unikatowych kształtach. Niektóre z nich przycinane pod okiem specjalisty, nabierają niezwykłych artystycznych form, imitujących japońskie Bonsai.
  Niecierpliwym klientom oferujemy duże drzewa i duże krzewy w rozmiarze XXL. Oferta obejmuje również sadzonki powyżej 2 m wysokości.
  Wszystkie sadzonki oferowane przez nas pochodzą od renomowanych szkółkarzy, charakteryzują się wysoką jakością i świetną kondycją.

  Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące możliwości zamówienia rośliny niedostępnej w naszej ofercie, prosimy o kontakt. Należy wówczas dzwonić pod jeden z numerów : 534-048-438 lub 793-333-392. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą wyczerpujących informacji. Szczegółowe dane kontaktowe znajdą Państwo w stopce u dołu strony.

 • Rośliny Liściaste

  Rośliny liściaste dobrze wkomponowane w aranżację terenu mogą tworzyć kwitnące skupiska, stać się żywopłotem, a nawet i tworzyć soliter dominujący nad resztą nasadzeń. Funkcji krzewów i drzew możemy wyróżnić wiele, niewątpliwie mają szerokie zastosowanie. Urozmaicą każdy ogród różnorodnością liści, kwiatów, owoców oraz barwnych pędów. Krzewy i drzewa mają bardzo praktyczną cechę, a mianowicie są podatne na cięcia, dzięki czemu możemy formować je w dowolny sposób nadając ciekawe formy.


  W wiosenne i letnie dni będą cieszyć pięknymi kwiatami obsypującymi gałązki, jesienią nadadzą ogrodowi koloru różnobarwnymi lisicami opadającymi przed zimą na trawniki oraz barwną korą. Nie możemy również zapomnieć o gatunkach zimozielonych, które cały sezon będą cieszyć bujnym ulistnieniem. W zimowej aurze nieocenianymi sadzonkami nadającymi kolorytu będą min: odmiany dereni o wybarwionych pędach, kwitnące oczary i niebywałe fioletowe owoce kalikarpy.

  Spotykamy w świecie niezliczoną ilość gatunków i odmian dużych drzew krzewów liściastych.

  W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla klientów bogaty wybór na poniższych zdjęciach mogą Państwo zobaczyć gatunki, które są najchętniej wybierane przez naszych klientów. Jeśli nie znaleźli Państwo poszukiwanego gatunku, to prosimy o kontakt z naszym doradcą. 534-048-438 polskiesolitery@gmail.com

 • Byliny

  Jesteś indywidualistą, nie zadowalasz się tym, co posiada każdy, stronisz od materiałów łatwo dostępnym na rynku? Cenisz sobie kreatywność i piękno a ogród wokół Ciebie nie może być monotonny? Urządzasz właśnie ogród a może w Twoim ogrodzie potrzeba sadzonki oryginalnej budzącej, zachwyt sąsiadów? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dział roślin kolekcjonerskich. Znajdziesz w nim sadzonki bylin egzotycznych niespotykanych w naszych warunkach.
  W naszym sklepie prowadzimy sprzedaż gatunków ze wszystkich zakątków świata. Dzięki nim Twój ogród stanie się unikalny a ty cieszyć się będziesz niepowtarzalnym, oryginalnym ogrodem.


  W sprzedaży dostępne są wszystkie widoczne poniżej rośliny oraz dużo innych, których nie zdążyliśmy umieścić na stronie. Na zamówienie klienta, jesteśmy w stanie importować, wybrane okazy uzupełniające kolekcję najbardziej wymagających koneserów roślin.


  Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące możliwości zamówienia rośliny niedostępnej w naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu. Należy wówczas dzwonić pod jeden z numerów : 534-048-438 lub 793-333-392. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą wyczerpujących informacji. Szczegółowe dane kontaktowe znajdą Państwo w stopce u dołu strony.

 • Różaneczniki

  Twój ogród to cienista kraina? Potrzebujesz kolorów rozświetlający mrok pod skupiskiem drzew lub w cieniu budynku ?


  Najlepszym rozwiązaniem dla Twojego ogrodu będą rośliny cieniolubne. Na tego typu stanowiskach najczęściej uprawiane są krzewy różaneczników.
  Sadzonki te będą szczególnie bezcenne do ogrodów gdzie promienie słoneczne przesączają się przez bujne korony drzew tworząc półcieniste i cieniste stanowiska.
  Burza kwiatów nada atrakcyjności mrocznym zakątkom, przyciągając wzrok szeroką gamą spektakularnych kwiatów. Różnorodność odmian pozwoli, na stworzenie barwnych skupisk krzewów urozmaicając średnie i niższe partie drzewostanu. Kwiaty zachwycą nasz wzrok już na początku lata a bujne ciemnozielone ulistnienie utrzyma się cały rok ożywiając uśpiony ogród oczekujący na rozbudzenie.

  Na potrzeby wymagających ogrodników nasza bogata oferta jest rozszerzana o nowe odmiany o rozmaitych kwiatostanach, wielkościach i pokrojach. W asortymencie posiadamy różaneczniki w standardowej formie krzewów, ale i również szczepione na pniu pełniące funkcję małych drzewek.
  Dbając o potrzeby kolekcjonerów, poszerzyliśmy już bogatą ofertę o sadzonki szczepione na podkładkach umożliwiających sadzenie na glebach obojętnych.

  W sprzedaży dostępne są wszystkie widoczne poniżej rośliny oraz dużo innych, których nie zdążyliśmy umieścić na stronie. Na zamówienie klienta, jesteśmy w stanie importować, wybrane okazy uzupełniające kolekcję najbardziej wymagających koneserów roślin.


  Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące możliwości zamówienia rośliny niedostępnej w naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu. Należy wówczas dzwonić pod jeden z numerów: 534-048-438. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą wyczerpujących informacji. Odsyłamy również do maila: polskiesolitery@gmail.com

na stronę
Pokazuje 81 - 120 z 664 elementów
 • 390,00 zł

  ok. 60cm

  Ilex aquifolium 'Golden von Tol'   Forma: Krzew liściasty    Wysokość w sprzedaży: ok. 1,2 m (pień 0,9 m, korona 0,5 m)   Stanowisko: Półcieniste / cieniste    Pokrój: kula na pniu   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna   Rodzaj gleby: Roślina tolerancyjna   Barwa liści/igieł: zielona/żółta  Roślina zimozielona: Tak

  390,00 zł
 • 2 800,00 zł

  ok. 2m

  Cercis canadensis  'Pink Pom Poms'   Forma: Krzew liściasty   Wysokość w sprzedaży: 2 m   Wysokość docelowa: 3-5m   Stanowisko: Słoneczne   Pokrój: Drzewiasty rozłożysty   Wilgotność gleby: Średnio wilgotna  Rodzaj gleby: Piaszczysta / gliniasta / pH zasadowe  Barwa liści/igieł: Zielona  Termin kwitnienia: Kwiecień / maj  Barwa kwiatów: Różowa

  2 800,00 zł
 • 2 200,00 zł

  Carpinus betulus 'Pendula'   Forma: Drzewo liściaste   Wysokość w sprzedaży:-   Wysokość docelowa: Od 3 m do 5m   Stanowisko: Słoneczne / cieniste   Pokrój: Płaczący    Wilgotność gleby: Wilgotna / umiarkowanie wilgotna  Rodzaj gleby: Żyzna   Barwa liści/igieł: Zielone

  2 200,00 zł
 • 400,00 zł

  ok. 1,50m

  Albizia julibrissin    Wysokość w sprzedaży: 1,8m   Wysokość docelowa: 4m   Stanowisko: Słoneczne/osłonięte   Pokrój: Wyprostowany    Wilgotność gleby: Umiark.wilgotna  Barwa liści/igieł: Zielona  Termin kwitnienia: VII/VIII  Barwa kwiatów: Biało-różowa

  400,00 zł
 • 470,00 zł

  Acer pseudosieboldianum   Forma: Drzewo liściaste   Wysokość w sprzedaży: 1,5 m   Wysokość docelowa: 8 m   Stanowisko: Półcieniste / słoneczne   Pokrój: Wyprostowany    Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna  Rodzaj gleby: Próchnicze /  pH lekko kwaśne, kwaśne  Barwa liści/igieł: Zielona

  470,00 zł
 • 1 200,00 zł

  ok. 2m

  Acer palmatum   Forma: Krzew lub drzewo liściaste   Wysokość w sprzedaży: 1,60 m   Wysokość docelowa: 5 m   Stanowisko: Słoneczne / półcieniste    Pokrój: Krzaczasty / wyprostowany    Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna  Rodzaj gleby: Żyzna, przepuszczalna, pH lekko kwaśne  Barwa liści/igieł: Zielone

  1 200,00 zł
 • 840,00 zł

  Acer griseum   Wysokość w sprzedaży: 1,5 m   Wysokość docelowa: 6-10m   Stanowisko: Słoneczne/półcieniste   Pokrój: Owalny   Wilgotność gleby: Wilgotna/umiark.wilgotna/sucha  Rodzaj gleby: Tolerancyjny/lekko kwaśna/obojętna  Barwa liści/igieł: Zielona

  840,00 zł
 • 600,00 zł

  Abies pinsapo 'Glauca'   Forma: Drzewo iglaste    Wysokość w sprzedaży: -   Wysokość docelowa: Po 10 latach ok. 6,00 m   Stanowisko: Słoneczne / osłonięte   Pokrój: Stożkowy    Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna  Rodzaj gleby: Przeciętna ogrodowa / próchnicza / pH lekko kwaśne  Barwa liści/igieł: Srebrzystoniebieskawa  Roślina zimozielona: Tak

  600,00 zł
 • 1 800,00 zł

  ok. 60cm

  Abies nordmanniana 'Barabits Compact'   Forma: Drzewo iglaste   Wysokość w sprzedaży: 0,5 m   Wysokość docelowa: Po 10 latach 1,00 m   Stanowisko: Słoneczne / półcieniste   Pokrój: Krzaczasty   Wilgotność gleby: Wilgotna  Rodzaj gleby: Żyzna / pH lekko kwaśne  Barwa liści/igieł: Zielona  Termin kwitnienia: -  Barwa kwiatów: Brązowa  Owoce:...

  1 800,00 zł
 • 800,00 zł

  Abies balsamea ’Nana’   Forma: Drzewo iglaste   Wysokość w sprzedaży: 0,5 m   Wysokość docelowa: 0,20-0,50 m    Stanowisko: Słoneczne/półcieniste   Pokrój: zwarty   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna / wilgotna  Rodzaj gleby: Żyzna / pH kwaśne  Barwa liści/igieł: Zielone / od spodu białe  Roślina zimozielona: Tak

  800,00 zł
 • 195,00 zł

  ok. 90cm

  Cercis canadensis  'Ruby Falls'   Forma: Krzew liściasty   Wysokość w sprzedaży: 0,8m   Wysokość docelowa: Po 10 latach 3,00 m   Stanowisko: Słoneczne   Pokrój: Przewieszający    Wilgotność gleby: Średnio wilgotna  Rodzaj gleby: Piaszczysta / gliniasta / pH zasadowe  Barwa liści/igieł: Zielona  Termin kwitnienia: Kwiecień / maj  Barwa kwiatów:...

  195,00 zł
 • 460,00 zł

  ok. 1,20m

  Picea omorika ’Peve Tijn’   Forma: Drzewo iglaste   Wysokość w sprzedaży: 1,10 m   Wysokość docelowa: Po 10 latach 0,60 m   Stanowisko: Półcieniste   Pokrój: Stożkowy / szczepiony na pniu   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna / tolerancyjna  Rodzaj gleby: Przeciętna ogrodowa / pH lekko kwaśne   Barwa liści/igieł: Niebieskawa / zielona...

  460,00 zł
 • 680,00 zł

  Picea omorica 'Aurea'   Forma: Drzewo iglaste   Wysokość w sprzedaży: ok. 1 m   Wysokość docelowa: 10,00 - 15,00 m   Stanowisko: Słoneczne   Pokrój: Stożkowy   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna  Rodzaj gleby: Średnio żyzna / przepuszczalna  Barwa liści/igieł: Żółte / zielone  Owoce: Młode szyszki fioletowe  Roślina zimozielona: Tak

  680,00 zł
 • 3 800,00 zł

  Pinus mugo   Forma: Krzew iglasty   Wysokość w sprzedaży: ok. 3 m   Wysokość docelowa:    Stanowisko: Słoneczne   Pokrój: Krzaczasty, szerokostożkowy, gęsty   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna / sucha  Rodzaj gleby: Roślina tolerancyjna / pH lekko kwaśne   Barwa liści/igieł: Zielone  Roślina zimozielona: Tak

  3 800,00 zł
 • 880,00 zł

  ok. 2,5m

  Abies nordmanniana    Forma: Drzewo iglaste    Wysokość w sprzedaży: 2,00 m   Wysokość docelowa: 10 m    Stanowisko: Słoneczne   Pokrój: Szerokostożkowy    Wilgotność gleby: Wilgotna / umiarkowanie wilgotna   Rodzaj gleby: Żyzna / pH lekko kwaśne  Barwa liści/igieł: Zielone  Owoce: Szyszki  Roślina zimozielona: Tak

  880,00 zł
 • 500,00 zł

  ok. 2,5m

  Larix decidua    Forma: Drzewo iglaste    Wysokość w sprzedaży: 2,40 m   Wysokość docelowa: Po 30 latach ok. 15m   Stanowisko: Słoneczne   Pokrój: Wyprostowany    Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna  Rodzaj gleby: Przeciętna / pH lekko kwaśne  Barwa liści/igieł: Zielone  Roślina zimozielona: Nie

  500,00 zł
 • 890,00 zł

  ok. 3,5m

  Prunus cerasifera 'Pissardii' RÓŻNE ROZMIARY    Forma: Drzewo liściaste   Wysokość w sprzedaży: 2,5m   Wysokość docelowa: 5,00 m   Stanowisko: Słoneczne / półcieniste    Pokrój: Krzaczasty wyprostowany   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna   Rodzaj gleby: Przeciętna ogrodowa/pH roślina tolerancyjna  Barwa liści/igieł: Wielobarwne  Termin...

  890,00 zł
 • 1 200,00 zł

  ok. 2m

  Cornus florida   Forma: Krzew liściasty   Wysokość w sprzedaży: 1.60 m   Wysokość docelowa: Po 10 latach około 3,00 m   Stanowisko: Słoneczne / osłonięte / półcieniste   Pokrój: Krzaczasty / wyprostowany   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna  Rodzaj gleby: Przepuszczalna / pH lekko kwaśne  Barwa liści/igieł: Zielone  Barwa kwiatów: Białe...

  1 200,00 zł
 • 2 800,00 zł

  ok. 1,20m

  Picea pungens 'Compacta Glauca'   Forma: Drzewo iglaste   Wysokość w sprzedaży: 1,2 m   Wysokość docelowa: Po 10 latach 2,00 m   Stanowisko: Słoneczne   Pokrój: Kulisty   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna  Rodzaj gleby: Żyzna / piaszczysta / pH lekko kwaśne  Barwa liści/igieł: Srebrzysto-niebieska  Roślina zimozielona: Tak

  2 800,00 zł
 • 6 000,00 zł

  Picea abies ‘Pygmaea'   Forma: Drzewo iglaste   Wysokość w sprzedaży: 0,4 m   Wysokość docelowa: 0,5 m   Stanowisko: Słoneczne / półcieniste   Pokrój: Kulisty/ szeroko - stożkowy   Wilgotność gleby: Suche - Umiarkowanie wilgotna  Rodzaj gleby: Przeciętna ogrodowa /  pH lekko kwaśne  Barwa liści/igieł: Ciemnozielone  Roślina zimozielona: Tak

  6 000,00 zł
 • 360,00 zł

  ok. 2m

  Cortaderia selloana    Forma: Bylina   Wysokość w sprzedaży: 200 cm   Wysokość docelowa: Od 2 do 3 m    Stanowisko: Słoneczne    Pokrój: Strzelisty    Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna  Rodzaj gleby: Żyzna / próchnicza / pH kwaśne  Barwa liści/igieł: Zielone   Barwa kwiatów: Biała / kremowa  Termin kwitnienia: Wrzesień / październik

  360,00 zł
 • 3 400,00 zł

  ok. 3m

  Picea omorica 'Pendula Bruns'   Forma: Drzewo iglaste   Wysokość w sprzedaży: 0,80 m   Wysokość docelowa: 10,00 - 15,00 m   Stanowisko: Słoneczne   Pokrój: Stożkowy   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna  Rodzaj gleby: Średnio żyzna / przepuszczalna  Barwa liści/igieł: Żółte / zielone  Owoce: Młode szyszki fioletowe  Roślina zimozielona: Tak

  3 400,00 zł
 • 4 200,00 zł

  ok. 2,5m

  Pinus parviflora 'Glauca'   Forma: Krzew iglasty   Wysokość w sprzedaży: 2,5 m   Wysokość docelowa: Po 10 latach ok. 6 m   Stanowisko: Słoneczne, półcieniste   Pokrój: Nieregularny   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna / sucha  Rodzaj gleby: Przeciętna ogrodowa, ph lekko kwaśne  Barwa liści/igieł: Srebrzystoszare  Roślina zimozielona: Tak

  4 200,00 zł
 • 3 800,00 zł

  ok. 2,5m

  Pinus parviflora 'Glauca'   Forma: Krzew iglasty   Wysokość w sprzedaży: 2 m   Wysokość docelowa: Po 10 latach ok. 6 m   Stanowisko: Słoneczne, półcieniste   Pokrój: Nieregularny   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna / sucha  Rodzaj gleby: Przeciętna ogrodowa, ph lekko kwaśne  Barwa liści/igieł: Srebrzystoszare  Roślina zimozielona: Tak

  3 800,00 zł
 • 420,00 zł

  Carpinus betulus 'Fastigiata'   Forma: Drzewo liściaste   Wysokość w sprzedaży: ok. 3 -3,5  m   Wysokość docelowa: ok. 15,00 m   Stanowisko: Słoneczne / cieniste   Pokrój: Forma parasola / zadaszenia   Wilgotność gleby: Wilgotna  Rodzaj gleby: Żyzna / pH obojętne lub zasadowe  Barwa liści/igieł: Zielone

  420,00 zł
 • 890,00 zł

  Pinus wallichiana Roślina na zamówienie   Forma: Drzewo iglaste   Wysokość w sprzedaży: ok. 2 m   Wysokość docelowa: Po 30 latach ok. 25 m   Stanowisko: Słoneczne   Pokrój: Drzewiasty / rozłożysty / szerokostożkowy   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna  Rodzaj gleby: Ogrodowa / przeciętna / próchnicza / pH kwaśne  Barwa liści/igieł:...

  890,00 zł
 • 595,00 zł

  Carpinus betulus 'Fastigiata'   Forma: Drzewo liściaste   Wysokość w sprzedaży: ok. 3 -3,5  m   Wysokość docelowa: ok. 15,00 m   Stanowisko: Słoneczne / cieniste   Pokrój: Forma parasola / zadaszenia   Wilgotność gleby: Wilgotna  Rodzaj gleby: Żyzna / pH obojętne lub zasadowe  Barwa liści/igieł: Zielone

  595,00 zł
 • 230,00 zł

  Acer platanoides 'Crimson Sentry'   Forma: Drzewo liściaste   Wysokość w sprzedaży: ok. 1,4 - 1,6 m   Wysokość docelowa: Po 10 latach do 10 m   Stanowisko: Słoneczne / półcieniste   Pokrój: Regularny / kolumnowy   Wilgotność gleby: Wilgotna / umiarkowanie wilgotna / sucha  Rodzaj gleby: Tolerancyjny / pH lekko kwaśne / obojętne  Barwa liści/igieł:...

  230,00 zł
 • 133,00 zł

  Chamaecyparis obtusa 'Gitte'   Forma: Krzew iglasty   Wysokość w sprzedaży: ok. 1,00 m   Wysokość docelowa: Po 10 latach ok. 0,60 m ponad szczepienie   Stanowisko: Słoneczne / osłonięte   Pokrój: Kulisty   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna / wilgotna  Rodzaj gleby: Żyzna / pH lekko kwaśne  Barwa liści/igieł: Złotożółte / jasnozielone...

  133,00 zł
 • 95,00 zł

  Salix caprea 'Pendula'   Forma: Krzew liściasty   Wysokość w sprzedaży: ok. 1,6 m   Wysokość docelowa:  zależy od szczepienia, ok. 2m   Stanowisko: Słoneczne   Pokrój: Kulisty / forma pienna    Wilgotność gleby: Wilgotna  Rodzaj gleby: przeciętna ogrodowa  Barwa liści/igieł: Zielona

  95,00 zł
 • 549,00 zł

  Pinus parviflora 'Tempelhof'   Forma: Drzewo iglaste  Wysokość w sprzedaży: ok. 0,4 m    Wysokość docelowa: 5-10 m   Stanowisko: Słoneczne   Pokrój: Stożkowy / nieregularny   Wilgotność gleby: Roślina tolerancyjna  Rodzaj gleby:  Roślina tolerancyjna  Barwa liści/igieł: Szare / niebieskawe / srebrzyste  Owoce: Ozdobne szyszkojagody  Roślina...

  549,00 zł
 • 227,00 zł

  Pinus parviflora 'Negishi'   Forma: Drzewo iglaste   Wysokość w sprzedaży: ok. 1 m   Wysokość docelowa: 5 m   Stanowisko: Słoneczne   Pokrój: nieregularny   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna  Rodzaj gleby: Przeciętna / umiarkowanie żyzna / pH lekko kwaśne, obojętne  Barwa liści/igieł: Srebrzystoniebieskie  Roślina zimozielona: Tak

  227,00 zł
 • 140,00 zł

  do 30cm

  Pinus nigra 'Green Tower'   Forma: Drzewo iglaste   Wysokość w sprzedaży: 0,3  m   Wysokość docelowa: Po 30 latach około 5,00 m   Stanowisko: Słoneczne   Pokrój: Kolumnowy   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna  Rodzaj gleby: Ogrodowa / przeciętna / pH obojętne, lekko zasadowe  Barwa liści/igieł: Ciemnozielone  Roślina zimozielona: Tak

  140,00 zł
 • 290,00 zł

  Pinus flexilis 'Vanderwolf's Pyramid'   Forma: Drzewo iglaste   Wysokość w sprzedaży: 0,9 -1m   Wysokość docelowa: Po 10 latach 4,00 m   Stanowisko: Słoneczne   Pokrój: Stożkowy   Wilgotność gleby: Tolerancyjna  Rodzaj gleby: Przeciętna ogrodowa, piaszczysta, pH lekko kwaśne  Barwa liści/igieł: Srebrzystozielone  Roślina zimozielona: Tak

  290,00 zł
 • 680,00 zł

  Callicarpa bodinieri 'Liebespaar'   Forma: Krzew liściasty   Wysokość w sprzedaży: 1.5m   Wysokość docelowa: Po 30 latach 3,00 m   Stanowisko: Słoneczne   Pokrój: Krzaczasty   Wilgotność gleby: Roślina tolerancyjna  Rodzaj gleby: Tolerancja w stosunku do gleby i pH  Barwa liści/igieł: Zielona  Termin kwitnienia: VII  Barwa kwiatów:...

  680,00 zł
 • 33,00 zł

  do 30cm

  Buddleja davidii 'Pink Cascade'   Forma: Krzew liściasty   Wysokość w sprzedaży: 0,3 m   Wysokość docelowa: 1,5 m   Stanowisko: Słoneczne / półcieniste   Pokrój: Krzaczasty / rozłożysty   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna  Rodzaj gleby: Roślina tolerancyjna  Barwa liści/igieł: Szarozielone  Termin kwitnienia: VI-IX  Barwa kwiatów: różowa

  33,00 zł
 • 33,00 zł

  do 30cm

  Buddleja davidii 'Lavender Cupcake'   Forma: Krzew liściasty   Wysokość w sprzedaży: 0,3 m   Wysokość docelowa: 1,2m   Stanowisko: Słoneczne / półcieniste   Pokrój: Krzaczasty / rozłożysty   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna  Rodzaj gleby: Roślina tolerancyjna  Barwa liści/igieł: Szarozielone  Termin kwitnienia: VI-IX  Barwa kwiatów:...

  33,00 zł
 • 337,00 zł

  do 30cm

  Cedrus deodara 'Golden Horizon'   Forma: Drzewo iglaste   Wysokość w sprzedaży: 0,3 m   Wysokość docelowa:  2 - 3 m   Stanowisko:  Zaciszne / osłonięte / słoneczne   Pokrój:  rozłożysty, stożkowaty   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna / sucha tolerowana  Rodzaj gleby: Przeciętna / umiarkowanie żyzna  Barwa liści/igieł: Zielona jasna  Roślina...

  337,00 zł
 • 70,00 zł

  ok. 60cm

  Pieris japonica 'Taiwanensis' '   Forma: Krzew liściasty    Wysokość docelowa: 2m   Stanowisko: Słoneczne    Pokrój: Krzaczasty rozłożysty   Wilgotność gleby:  Wilgotna  Rodzaj gleby: Piaszczysta / pH kwaśne  Barwa liści/igieł: Zielone Termin kwitnienia: Kwiecień

  70,00 zł
 • 25,00 zł

  ok. 60cm

  Sambucus nigra 'Black Lace'    Forma: Krzew liściasty    Wysokość w sprzedaży: 0,30 m    Wysokość docelowa: 3 - 4 m    Stanowisko: Słoneczne   Pokrój: Krzaczasty   Wilgotność gleby: Umiarkowanie wilgotna  Rodzaj gleby: Żyzne / próchnicze  Barwa liści/igieł: Czarne  Termin kwitnienia: Maj / Czerwiec   Barwa kwiatów: Różowa 

  25,00 zł
Pokazuje 81 - 120 z 664 elementów