Producenci

Opinie klientów ( 11 )
(5,0/5)

Dodano przez Sylwia,
Bardzo polecam zakupy przez internet. Wiele razy w sezonie bywam w Państwa sklepie stacjonarnym, a ...
26-02-2018
Dodano przez Anna,
Bardzo żetelna firma z fachowym doradztwem i troską o przyszłość posadzonych roślin.
25-02-2018
Dodano przez Mirek,
Jestem wieloletnim klientem centrum ogrodniczego Berberys. Zawsze to było i nadal jest wyjątkowe m ...
21-02-2018

Opinie klientów

Dziękujemy, Twoja opinia została wysłana do administracji sklepu.
Przekaż swoją opinię odnośnie naszych produktów i usług.
Napisz Opinię
11 Opinie -
0 1 2 3 4 (5,0/5)
Bardzo polecam zakupy przez internet. Wiele razy w sezonie bywam w Państwa sklepie stacjonarnym, a mimo wszystko nie udało mi się wypatrzeć wspaniałych okazów kupionych online. Uważam, że to bardzo wygodna forma zakupu roślin, zwłaszcza że kontakt jest wzorowy a rośliny opakowane do transportu w sposób najbardziej profesjonalny, jaki umiem snobie wyobrazić. Polecam innym kupującym, ja na pewno skorzystam ponownie. Dziękuję i pozdrawiam.
Administrator:
Dziękujemy za referencje! Bardzo polecamy przyjazd do naszej szkółki i obejrzenie roślin na żywo. Zapraszamy :)
Posted by , Poznań (5/5
26-02-2018
Bardzo żetelna firma z fachowym doradztwem i troską o przyszłość posadzonych roślin.
Administrator:
Dziękujemy! Poniżej przesyłamy link z fotorelacją :) https://polskiesolitery.pl/blog/usluga-sadzenia-duzych-drzew-3-warszawa-4-metrowy-klon-kulisty-n58 Zapraszamy!
Posted by , Warszawa (5/5
25-02-2018
Jestem wieloletnim klientem centrum ogrodniczego Berberys. Zawsze to było i nadal jest wyjątkowe miejsce dla pasjonatów ogrodów i tych wszystkich, którzy ogrodu chcą się nauczyć . Wybór wyjątkowych roślin zadowoli każdego a jest to prawdziwa WYJĄTKOWŚĆ . Dodatkowo miła i fachowa obsługa personelu, który doradzi, podpowie, wskaże odpowiednią roślinę właściwą do warunków w naszym ogrodzie, czy nawet na balkonie. Wyjątkowość Berberysa polega również na wspaniałym wyeksponowaniu roślin i to jakich (często takich, których nie znajdziecie w innych centrach). W zaaranżowanych mini ogrodach można poczuć klimat japoński, włoski, polski. W Berberysie można również zamówić prace pielęgnacyjne w ogrodzie z czego korzystałem. Pełen profesjonalizm. Tu również można kupić piękne egzemplarze ryb do sadzawki w ogrodzie i wszystko co jest potrzebne aby ją stworzyć w ogrodzie. W Berberysie można zaopatrzyć się w nawozy, środki ochrony roślin i w tej dziedzinie również pełne profesjonalne doradztwo. Zachwyca również niebywale bogaty asortyment pięknych donic od małej po olbrzyma. Ponieważ uwielbiam ogrody, każda wizyta w Berberysie daje mi wyjątkową przyjemność czuje się bowiem, że właściciel i jego pracownicy to ludzie kochający ogrody i chcący dać tym wszystkim, którzy również kochają piękno roślin, wszystko co najlepsze. Wizyta w Berberysie to trochę jak spacer po parku.
Posted by , Poznań (5/5
21-02-2018
Bardzo dobre doradztwo. Wieloletnia owocna opieka nad ogrodem. Polecam!
Posted by , Poznań (5/5
19-02-2018
Kupowałam akcesoria z kompozytu - konkretnie listwy. Świetna obsługa, zaproponowano mi przycięcie ich na wymiar i przyjechały gotowe do montażu.
Posted by , Warszawa (5/5
13-02-2018
Dobre, indywidualne i miłe podejście do klienta. Bardzo duży wybór roślin. To miejsce dla osób które są niecierpliwe i szukają dużych drzew już wyrośniętych. Ze mną właśnie tak było. Praktycznie całe nasadzenie w ogrodzie mam od nich. Oczywiście te większe sztuki nie są tanie, ale raczej warto, rośliny zdrowe i dobrej jakości.
Posted by , Poznań (5/5
10-02-2018
Jestem szczęśliwym posiadaczem pięknego ogrodu, który nieustannie cieszy moje oczy i sprawia mi ogromną radość każdego dnia. Skąd ten zachwyt ? Firma BERBERYS profesjonalnie zaprojektowała i wykonała całe zamierzenie. Nie mówię tutaj jedynie o samych nasadzeniach roślin, ale o wykonaniu również utwardzonych ścieżek czy elementach architektury ogrodowej. Mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że firma a konkretnie, każdy z jej pracowników jest bardzo kompetentny i zna doskonale swoją pracę. Działalność firmy nie skończyła się na wykonaniu całego ogrodu, ale w dalszym ciągu pielęgnuje go i dba o niego. Niewątpliwym atutem BERBERYSA jest to, że cała opieka nad ogrodem odbywa się bez mojego zaangażowania, co w dzisiejszych czasach jest bezcenne.
Posted by , Suchy Las (5/5
09-02-2018
Ośrodek Monar Rożnowice 34 bardzo dziękuje za cykliczną, bezinteresowną pomoc. Dzięki firmie Berberys doniczkowe kwiaty zdobią wnętrza, święta pachną świerkiem, a ośrodek nabiera domowego charakteru....
Posted by , Rożnowice (5/5
09-02-2018
właściciel firmy o wieloletnim doświadczeniu , poważnie traktująca klienta , zakupiłem wiele oryginalnych drzew i krzewów / grab kolumnowy,cedr atlantycki,,ambrowiec amerykański,tulipanowiec,cyprysik Lawsona - nitkowiec , sosna kolumnowa/które jak twierdzą odwiedzający mnie goście są wyjątkowej urody
Posted by , Poznań (5/5
09-02-2018
Polecam, ponieważ: - profesjonalne doradztwo, z poszanowaniem także życzeń klienta i dopasowaniem oferty do poziomu cenowego sugerowanego prze klienta - punktualne przybycie na wcześniej uzgodniony termin - staranna realizacja uzgodnionych prac - wysokiej jakości materiał, czy to trawy rolkowej, czy kwiatów, krzewów, drzewek itd. - praktycznie 100% pewność przyjęcia się roślin, będąca wynikiem starannie wykonanej pracy i stosowania wysokiej jakości materiałów pielęgnacyjnych - w ogrodzie pozostaje porządek (wszystkie odpady zabierają) - korzystam z usług firmy Berberys od kilkunastu lat, co pozwala mi na tak szczegółową pozytywną ocenę.
Posted by , Poznań (5/5
09-02-2018