x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

534 048 438

570 598 811

polskiesolitery@gmail.com

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Opinie klientów ( 32 )
(5,0/5)

Dodano przez Katarzyna,
Cyprysik piękny, Mega duża sadzonka dziękuję. Polskie solitery .pl.Polecam .????❤️
18-10-2023
Dodano przez Anna,
Profesjonalna obsługa roślinka dotarla cala i pieknie zapakowana.Sympatyczne panie zawsze służą ...
21-08-2023
Dodano przez TOMASZ MICHALAK,
Profesjonalny kontakt ze Sprzedającym. Drzewko piękne i doskonale zabezpieczone. Jestem bardzo za ...
17-05-2023

Kompozyt Tardex™

Poza szeroko rozwiniętą bazą roślin nasz sklep internetowy oferuje bardzo ciekawe rozwiązania dla oryginalnego i niepowtarzalnego wyróżnienia naszego budynku z pośród innych posesji. Wykończenie budynku czy tarasu jeszcze nigdy nie było tak proste dzięki dekoracyjnym deską kompozytowym do wykorzystania na obicia elewacji budynku lub budowy tarasu. Decydując się na kompozyt w naszym otoczeniu stawiamy na niezawodną trwałość i estetyczny wygląd.

Deski do budowy tarasów czy obić elewacji zostały zbudowane z drewniano – polimerowego kompozytu dla zapewnienia nieprawdopodobnej trwałości i długowieczności. Trwałość temperaturowa jest zaburzona dopiero przy wartościach -40 do +70 °C. Materiał jest zupełnie bezpieczny i pozbawiony łatwopalności. Niedopałki lub płomienie świec nie stanowią zagrożenia pożarowego. Deski kompozytowe nie ulegają odkształceniom, nie gniją, są odporne na zabrudzenia, wilgoć czy inne czynniki środowiskowe. Estetyczny, nowoczesny wygląd, współgrający z naturą o zadowalającej cenie. Kompozytowe deski do złudzenia przypominają naturalne drewno a ich cena jest zbliżona do ceny deski z modrzewia syberyjskiego w klasie premium.

Poza regularną sprzedażą oferowanych desek kompozytowych do budowy tarasów czy obić budynków oferujemy transport oraz pomoc w zaprojektowaniu czy rozplanowaniu tarasu lub ciekawego uloożenia paneli na elewacji budynku. Poza fachowym doradztwem proponujemy montaż zamówionych elementów, gdyż tylko dzięki prawidłowo i profesjonalnie wykonanej usłudze możemy zagwarantować długie lata piękego i estetycznego wyglądu.
Nasi pracownicy służą Państwu radą i pomocą i staną na wysokości zadania aby rozwiać wszystkie niepokojące pytania dotyczące desek kompozytowych. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną.

Kompozyt Tardex™ 

Podkategorie

 • Deski na elewacje

  Wszyscy chcemy stworzyć oryginalny styl wyrózniający nasz dom, loggie czy balkon na tle innych obiektów. Rynek proponuje szereg rozwiązań i materiałów na wykończenie ścian budynków. Nasz sklep internetowy oferuje kompozytowe panele dekoracyjne na elewacje i ściany. Wybierając ten materiał stawiamy na niezawodność oraz szalenie ważną estetykę i elegancję.

  Chcąc ochronić Twój dom proponujemy Ci nowoczesny, wykonany z wysokim standardem technologicznym system wentylowanych elewacji okapowych z kompozytu. Oferowany materiał posiada szereg zalet, do których należą łatwość w montażu i estetyczny wygląd wprowadzający nastrój ładu i harmoni. Wentylowana elewacja z drewniano – polimerowego kmpozytu do złudzenia przypomina naturalne drewno co jest bardzo ważną wizualną zaletą.

  Wybierając wentylowaną elewację z kompozytu stawiamy na niezawodność, materiał ten wyróżnia się ochroną przeciwporzarową gdyż jest zupełnie niełatwopalny. Trzykrotnie spada poziom hałasu dobiegający z zewnątrz co jest istotne przy mieszkaniach zlokalizowanych przy trasach o dużym natężeniu ruchu czy w środku miasta. Materiał, który posłużył do produkcji oferowanych desek jest zupełnie nie odkształcalny mechanicznie, odporny na działanie promieniowania UV, nie poddaje się działaniu pleśni czy szkodników, a dodatkowo jest całkowicie bezpieczny dla środowiska. Estetyczny efekt zostanie uzyskany po zamontowaniu na ścianach budynku i będzie trwał przez szereg lat, elewacja nie zmieni kształtu, ani nie ulegnie zniszczeniu poprzez zmianę właściwości w zakresie temperaturowym od -40 do +70 °C. Niekiedy budynki mieszkalne nie prezentują się najlepiej, a czas poświęcony przedsięmwzięciu i poniesione koszty oblicowania całego budynku lub jego części naturalnym drewnem lub cegłą elewacyjną są pozbawione zupełnie sensu.
  Wybierając panele ścienne z kompozytu zapewnimy sobie wysoką estetykę końcowego efektu oraz nieporównywalną ochronę z innymi materiałami dla ścian Twojego domu, mieszkania czy balkonu. Pod uwagę jednak należy brać, że żywotność paneli ściennych wykonanych z kompozytu w dużej mierze zależy od profesjonalnej usługi montażu.

  W razie jakich kolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy postarają się stanąć na wysokości zadania i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania.

 • Deski na tarasy

  Każdy kto chce, aby jego ogród czy taras nabrał zdecydowanie estetycznego, zadbanego wyglądu, a jednocześnie nawiązywał do natury powinien bliżej przyjżeć się kompozytowym deską tarasowym. Z pośród szeregu zalet szczególną uwagę należy zwrócić na nowoczesny i stylowy wygląd, dużą wytrzymałość, nieograniczone możliwości stosowania w ogrodzie w przeróżnych konfiguracjach np. Do budowy dekoracyjnych mostków, miejsc do grilowania czy innych przeróżnych i wymyślnych elementów architektury ogrodowej.
  Kompozytowe deski na tarasy charakteryzują się łatwym i przyjemnym montażem, w przypadku zwiększenia powierzchni tarasu bez żadnych trudności można porządaną część dobudować. Poza sezonem letnim w zimowe miesiące kiedy sporadycznie korzystamy z tarasów, deski mogą zostać zdemontowane i z łatwością przeniesione w bezpieczne miejsce. Montaż w kolejnym roku jest bardzo prosty. Kiedy jednak nie mamy czasu lub ochoty na demontaż naszego tarasu nie ma to zupełnego znaczenia. Deski kompozytowe nie tracą na świeżym powietrzu zupełnie swojego pierwotnego kształtu, ani wytrzymałości czy wyglądu. Materiał, z którego zbudowane są deski kompozytowe odporne są na rdzewienie, gnicie, rozmiękanie, wilgoć czy zarastanie. Bardzo ważną zaletą jest niełatwopalność, niedopałek lub świeczka po zetknięciu z tarasem nie wywoła pożaru. Plamy czy powstałe zabrudzenia bez problemu można usunąć przy użyciu papieru ściernego. Kolejnymi ważnymi zaletami desek jest antypoślizgowa powierzchnia , odporna na ostre obcasy, silne uderzenia lub plamy z rozlanych napoi. Taras nie odkształci się pod ciężarem mebli tarasowych. Wspaniałe naturalne uczucie, niczym zetknięcia gołej stopy z surowym drewnem zapewnione dzięki naturalnym surowcom wykorzystanych do budowy desek.

  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi konsultanci zapewnią fachowe doradztwo i fachowe sfinalizowanie zamówienia.

 • Akcesoria