x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

534 048 438

570 598 811

polskiesolitery@gmail.com

nawoz Zobacz większe

BIOnawóz do trawników

Florovit BIOnawóz do trawników jest ekologicznym , w 100% naturalnym i organicznym nawozem. Nadaje się idealnie do nawożenia wszystkich rodzajów trawników. Nie zawiera żadnych dodatków chemicznych co czyni go bezpiecznym  w stosowaniu.


Zachęcamy do zapytania o dostępność produktu.

46,00 zł brutto

Stan: Do wyczerpania zapasów

Więcej informacji

Zalety nawozu: 

  • Bezpieczny dla dzieci, zwierząt domowych, pszczół i środowiska naturalnego

  • Produkt wegański - wyprodukowany z surowców roślinnych, nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego

  • Trawnik gotowy do użytkowania zaraz po nawożeniu!

  • Łatwy wysiew, bez ryzyka przenawożenia

  • Można stosować również jesienią

Zawiera wszystkie składniki pokarmowe, które w zrównoważony sposób zasilają trawnik, aby był zdrowy, gęsty i soczyście zielony.

Nawożenie:

Stosować od III do IX w dawce 50-75 g/m2 trawnika. Zaleca się przeprowadzenie 4-6 zabiegów nawożenia w ciągu sezonu (nie częściej niż co 4 tygodnie). BIOnawóz należy rozsypać równomiernie na powierzchni trawnika, najlepiej po skoszeniu trawy. Następnie trawnik należy obficie podlać. Nawożenie najlepiej przeprowadzić w godzinach wieczornych.

Przy zakładaniu trawnika nawóz należy zastosować około 10 dni przed siewem trawy. Granulki nawozu należy dokładnie wymieszać z podłożem i podlać wodą.

Nie stosować podczas silnego wiatru. Regularne podlewanie zwiększa efektywność nawożenia. Nie przekraczać zalecanych dawek.

Skład:

3,5% (N) azot całkowity; 1% (P2O5) pięciotlenek fosforu całkowity; 7% (K2O) tlenek potasu całkowity; 2,3% (S) siarka całkowita; 0,5% (MgO) tlenek magnezu całkowity.

Zawiera również: żelazo, mangan, bor.

Zawartość substancji organicznej: min. 55 %.

Produkty powiązane