x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

534 048 438

793 333 392

polskiesolitery@gmail.com

Opinie klientów ( 20 )
(5,0/5)

Dodano przez Przemysław NNowak-Falkiewicz,
Jedna z najlepszych firm ogrodniczych tego typu w Wielkopolsce !!! Współpracuję z właścicielem ...
03-11-2019
Dodano przez Artur,
Cały proces od wyboru roślin na podstawie przesłanych zdjeć konkretnych egzemplarzy aż do dosta ...
17-09-2019
Dodano przez Maria,
Polecam firme.Czesto korzystam ze sklepow internetowych z roslinami i pierwsz raz spotykam sie z tak ...
25-06-2019

Figury betonowe Figbest™

Oferujemy Państwu produkty firmy P.W. Figbest™ zajmującej się produkcja ekskluzywnych figur betonowych do domu, jak i do ogrodu. Wyroby produkowane są z wysokogatunkowego betonu białego, z zastosowaniem użebrowania stalowego, w różnym asortymencie. Oprócz tego pokrywane są w większości w kolorze białym wysokiej jakości powłoką malarską odporną na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Na życzenie klientów towar jest malowany na jednolity kolor lub postarzany. Firma produkuje figury, kolumny, fontanny, wazony, kwietniki, zwierzęta.


Dzięki kontroli na różnych etapach produkcji wyroby są najwyższej jakości, nie ustępując innym czołowym firmom na rynku.
Szeroki wybór asortymentu pozwoli puścić wodze fantazji, zmienić obraz ogrodu. Wyciszyć kompozycje wprowadzając równowagę lub nadać jej dynamiki. W zależności od zastosowanej formy. Elementy betonowe mogą przełamać monotonie i być silnym akcentem, kierującym nasz wzrok na pożądane miejsce. Z pewnością tego typu dekoracje zmienią oblicze niejednego zakątka, podkreślając charakter wnętrza ogrodowego. Produkty, które proponujemy Państwu pozwolą na codzienne obcowanie ze sztuką przez wiele lat. Szczególnie dobrze dobrane rzeźby ogrodowe nadadzą kompozycji stylu, jaki chcemy uzyskać.


Fontanny nie tylko dodadzą charakteru ogrodowi, ale i stworzą korzystny mikroklimat do wypoczynku. Szum wody pozytywnie wpłynie na relaks i odpoczynek a atrakcyjność samej fontanny urozmaici zieleń tworzącą tło.


Produkty firmy P.W. Figbest™ wzbogacą państwa ogrody w artystyczne formy uzupełniając kompozycje ogrodu lub odwracając uwagę od mniej atrakcyjnej części ogrodu.
Prosimy o kontakt, 534-048-438 jeżeli w naszym katalogu nie znajdą Państwo rzeźby spełniającej wymagania istnieje bowiem możliwość zamówienia rzeźby o szczególnej formie wykonanej na wzór kupującego.

Figury betonowe Figbest™ 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Polecamy produkty wykonane z wysokogatunkowego betonu białego z zastosowaniem stalowego użebrowania, w różnym asortymencie. Formy pokrywane są wysokogatunkową farbą odporną na warunki atmosferyczne. Malowane domyślnie na biało. Jednak jak najbardziej można dostać produkty w innych kolorach. Ponad to producent oferuje efekt postarzenia.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji