Drzewka świąteczne

Od wielu lat nasze stacjonarne centrum ogrodnicze cieszy się dużą renomą ze względu na handel w okresie świątecznym. Sprzedajemy drzewka świąteczne zarówno cięte jak i w donicach, a na dodatek sprzedajemy sadzonki drzewek nadające się do sadzenia w gruncie. Co roku sprowadzamy towar od zaufanych i tych samych dostawców, dbamy o najwyższą jakość oferowanych roślin. Polecamy zaryzykować i zamówić drzewko w nietypowy sposób bo przez internet, bądź przyjechać i odebrać przygotowaną roślinę. Służymy radami, zdjęciami i zawsze wyszukanym towarem. Do tego prowadzimy transport na terenie Poznania i okolic, samodzielnie oprawiamy drzewko i ustawiamy u klienta. To na prawdę wygodny sposób na zakup choinki.

Drzewka świąteczne  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Drzewka cięte / akcesoria

  Dzięki współpracy z zaufanymi dostawcami zapewniamy, że nasze cięte drzewka są najwyższej jakości. Sprzedajemy jodły kaukaskie oraz świerki pospolite w klasach A i B. Do tego oferujemy w sprzedaży okazy na zamówienie od 4,00 m do 10,00 m.

  Zachęcamy do zakupu roślin przez internet. Przycięte i dopasowane rośliny do odpowiedniego, opcjonalnie wybranego przez Państwo stojaka, wysyłamy za pomocą kuriera. Możemy też zawieźć je osobiście na terenie Poznania oraz okolic i za dodatkową opłatą, ustawić drzewko w domu. Wybierana dla Państwa choinka, jest zawsze najładniejsza spośród całej naszej oferty.

  Pomocne są dla nas Państwa sugestie i życzenia co do pokroju i gęstości rośliny. Służymy radą i bogatym asortymentem, tym samym oferujemy Państwu kompleksową obsługę na święta.

 • Drzewka w donicy do...

  Dla klientów którym zależy na tym, aby po okresie świątecznym, choinka mogła rosnąć posadzona w gruncie, przygotowaliśmy specjalną ofertę: są nią drzewa ze starannie wykrojoną bryłą korzeniową, zabezpieczoną tkaniną jutową i w niektórych opcjach stalową siatką, kopane z gruntu w korzystnym dla roślin iglastych terminie. Posiadamy również w pełni przekorzeniowe sadzonki małych drzew iglastych. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo filmy instruktażowe i opisy co uczynić, aby zakupione przez was rośliny, przetrwały trudny dla nich okres pobytu w ciepłych pomieszczeniach. 

  Podpowiemy również jak postępować z rośliną w późniejszym okresie, tj. po wystawieniu z mieszkania i dalej po wysadzeniu w grunt. Przy odpowiedniej pielęgnacji, można mieć nadzieję, że choinka wyrośnie na okazałe drzewo, gdy na nie spojrzymy będzie nam się kojarzyć z atmosferą dawno minionych świąt. 

  Oferujemy Państwu profesjonalnie przygotowane do późniejszych nasadzeń w ogrodzie: jodły kaukaskie, koreańskie oraz świerki serbskie i srebrne kłujące niebieskie.

 • Drzewka świąteczne w...

  Drzewka świąteczne w donicy są przeznaczone dla osób, które zamierzają po okresie świąt podjąć próbę posadzenia ich w gruncie i dalszej uprawy. Aby ciężar rośliny nie był zbyt duży, bryła korzeniowa zredukowana jest do takich rozmiarów, aby zmieściła się w doniczce od 5L do 15L. Jest to oczywiście zbyt mało, aby mieć pewność, że każdy zakupiony przez Państwa okaz, przetrwa pobyt w ciepłym suchym pomieszczeniu a następnie wystawienie na zewnątrz, tj. na balkon lub do ogrodowego domku. Szanse na sukces w zależności od gatunku rośliny, wahają się od 50% do 30%. Są klienci których skuteczność w przechowywaniu i dalszej pielęgnacji drzewka, sięga każdego roku 100%. 

  Najbardziej popularne spośród donicowanych 'choinek' o wysokości do 1,75m (pomiar z donicą) to: świerk 'srebrny', świerk pospolity, świerk serbski i jodła kaukaska.