x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

534 048 438

570 598 811

polskiesolitery@gmail.com

Donica warzywnik / podwyższone grządki KP-2 - różne kolory

Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.


Zachęcamy do zapytania o dostępność produktu.

516,28 zł brutto

14995 Przedmioty

Stan: Do wyczerpania zapasów


Zakup i posadzenia dużego drzewa w 3 krokach

Opis Donica warzywnik / podwyższone grządki KP-2 - różne kolory

Wysokość 20cm
Długość 200cm
Szerokość 100cm

Więcej informacji

Donice firmy GARDENSTEEL zostały stworzone z najlepszej jakości blachy. W efekcie powstała trwała i lekka konstrukcja o nowoczesnym charakterze. Specjalnie opracowany kształt ścianek jest bardzo wytrzymały na wyboczenia. W środku wyłożone są pianką polietylenową. Dodatkowo należy od środka zabezpieczyć je warstwą styropianu. Dzięki takiej konstrukcji nasze donice zyskają trwałość na lata.

Szeroka paleta rozmiarów, głębokości, kolorów oraz prosty uniwersalny wzór pozwalają na dostosowanie do każdego ogrodu i potrzeb. Donice idealnie sprawdzą się w reprezentatywnej części ogrodu, ale również w szklarni. Podwyższone rabaty z blachy zapewniają wygodę, uniezależniają od jakości gleby w ogrodzie, świetnie się prezentują a także są bardzo lekkie i trwałe.

Produkt wysyłany jest w częściach, w środku znajduje się instrukcja do samodzielnego złożenia. Po indywidualnej wycenie, możliwa jest wysyłka już złożonej skrzyni. Czas realizacji zamówienia wynosi ok. 10-14 dni. Chętne osoby prosimy o kontakt: polskiesolitery@gmail.com / tel. 534 048 438.

Produkty powiązane