Opinie klientów ( 11 )
(5,0/5)

Dodano przez Sylwia,
Bardzo polecam zakupy przez internet. Wiele razy w sezonie bywam w Państwa sklepie stacjonarnym, a ...
26-02-2018
Dodano przez Anna,
Bardzo żetelna firma z fachowym doradztwem i troską o przyszłość posadzonych roślin.
25-02-2018
Dodano przez Mirek,
Jestem wieloletnim klientem centrum ogrodniczego Berberys. Zawsze to było i nadal jest wyjątkowe m ...
21-02-2018
Dodano przez Slawomir,
Bardzo dobre doradztwo. Wieloletnia owocna opieka nad ogrodem. Polecam!
19-02-2018
Deski na elewacje

Wszyscy chcemy stworzyć oryginalny styl wyrózniający nasz dom, loggie czy balkon na tle innych obiektów. Rynek proponuje szereg rozwiązań i materiałów na wykończenie ścian budynków. Nasz sklep internetowy oferuje kompozytowe panele dekoracyjne na elewacje i ściany. Wybierając ten materiał stawiamy na niezawodność oraz szalenie ważną estetykę i elegancję.

Chcąc ochronić Twój dom proponujemy Ci nowoczesny, wykonany z wysokim standardem technologicznym system wentylowanych elewacji okapowych z kompozytu. Oferowany materiał posiada szereg zalet, do których należą łatwość w montażu i estetyczny wygląd wprowadzający nastrój ładu i harmoni. Wentylowana elewacja z drewniano – polimerowego kmpozytu do złudzenia przypomina naturalne drewno co jest bardzo ważną wizualną zaletą.

Wybierając wentylowaną elewację z kompozytu stawiamy na niezawodność, materiał ten wyróżnia się ochroną przeciwporzarową gdyż jest zupełnie niełatwopalny. Trzykrotnie spada poziom hałasu dobiegający z zewnątrz co jest istotne przy mieszkaniach zlokalizowanych przy trasach o dużym natężeniu ruchu czy w środku miasta. Materiał, który posłużył do produkcji oferowanych desek jest zupełnie nie odkształcalny mechanicznie, odporny na działanie promieniowania UV, nie poddaje się działaniu pleśni czy szkodników, a dodatkowo jest całkowicie bezpieczny dla środowiska. Estetyczny efekt zostanie uzyskany po zamontowaniu na ścianach budynku i będzie trwał przez szereg lat, elewacja nie zmieni kształtu, ani nie ulegnie zniszczeniu poprzez zmianę właściwości w zakresie temperaturowym od -40 do +70 °C. Niekiedy budynki mieszkalne nie prezentują się najlepiej, a czas poświęcony przedsięmwzięciu i poniesione koszty oblicowania całego budynku lub jego części naturalnym drewnem lub cegłą elewacyjną są pozbawione zupełnie sensu.
Wybierając panele ścienne z kompozytu zapewnimy sobie wysoką estetykę końcowego efektu oraz nieporównywalną ochronę z innymi materiałami dla ścian Twojego domu, mieszkania czy balkonu. Pod uwagę jednak należy brać, że żywotność paneli ściennych wykonanych z kompozytu w dużej mierze zależy od profesjonalnej usługi montażu.

W razie jakich kolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy postarają się stanąć na wysokości zadania i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania.

Deski na elewacje  Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 100,00 zł

  Deski dostępne w czterech wariantach kolorystycznych (Brązowy, Grafitowy, Naturalny(jasny), Brązowy(Wenge)).  Standardowa długość wynosi 2,20 m. Szerokość 19,1 cm. Grubość  1,6 cm. W przypadku większego zamówienia dostępne są długości cięte na wymiar do 6,00 m Cena: 100 zł za metr kwadratowy.

  100,00 zł
 • 80,00 zł

  Deski dostępne w czterech wariantach kolorystycznych (Brązowy, Grafitowy, Naturalny(jasny), Brązowy(Wenge)).  Standardowa długość wynosi 2,20 m. Szerokość 173 cm. Grubość 1,3 cm W przypadku większego zamówienia dostępne są długości cięte na wymiar do 6,00 m Cena: 80 zł za metr kwadratowy.

  80,00 zł
 • 114,00 zł

  Deski dostępne w czterech wariantach kolorystycznych (Brązowy, Grafitowy, Naturalny(jasny), Brązowy(Wenge)).  Standardowa długość wynosi 2,20 m. Szerokość 18,00 cm. Grubość  1,00 cm. W przypadku większego zamówienia dostępne są długości cięte na wymiar do 6,00 m Cena: 114 zł za metr kwadratowy.

  114,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów