x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

534 048 438

793 333 392

polskiesolitery@gmail.com

Opinie klientów ( 14 )
(5,0/5)

Dodano przez jacek,
Komunikacja z firmą przez cały okres realizacji zlecenia na budzącym najwyższe zaufanie poziomie ...
17-06-2018
Dodano przez Mariusz,
Super solidna firmą która profesjonalnie i z szacunkiem traktuje klienta. Także tego malutkiego. ...
19-05-2018
Dodano przez Beata,
Bardzo polecam zakupy w Sklepie Polskie Solitery !!!! Bardzo miła obsługa. profesjonalne porady, b ...
18-05-2018

Kalkulator przybliżonego kosztu dostawy

Program oblicza szacunkowy koszt transportu do Państwa domu. Uwzględniamy tutaj okazy których nie przewozi kurier ze względu na ich gabaryty, bądź zakupy wielu roślin. Zapraszamy do kontaktu w celu dokładnej analizy kosztów transportu pod numerem: 534-048-438 oraz adresem email polskiesolitery@gmail.com

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Deski na elewacje

Wszyscy chcemy stworzyć oryginalny styl wyrózniający nasz dom, loggie czy balkon na tle innych obiektów. Rynek proponuje szereg rozwiązań i materiałów na wykończenie ścian budynków. Nasz sklep internetowy oferuje kompozytowe panele dekoracyjne na elewacje i ściany. Wybierając ten materiał stawiamy na niezawodność oraz szalenie ważną estetykę i elegancję.

Chcąc ochronić Twój dom proponujemy Ci nowoczesny, wykonany z wysokim standardem technologicznym system wentylowanych elewacji okapowych z kompozytu. Oferowany materiał posiada szereg zalet, do których należą łatwość w montażu i estetyczny wygląd wprowadzający nastrój ładu i harmoni. Wentylowana elewacja z drewniano – polimerowego kmpozytu do złudzenia przypomina naturalne drewno co jest bardzo ważną wizualną zaletą.

Wybierając wentylowaną elewację z kompozytu stawiamy na niezawodność, materiał ten wyróżnia się ochroną przeciwporzarową gdyż jest zupełnie niełatwopalny. Trzykrotnie spada poziom hałasu dobiegający z zewnątrz co jest istotne przy mieszkaniach zlokalizowanych przy trasach o dużym natężeniu ruchu czy w środku miasta. Materiał, który posłużył do produkcji oferowanych desek jest zupełnie nie odkształcalny mechanicznie, odporny na działanie promieniowania UV, nie poddaje się działaniu pleśni czy szkodników, a dodatkowo jest całkowicie bezpieczny dla środowiska. Estetyczny efekt zostanie uzyskany po zamontowaniu na ścianach budynku i będzie trwał przez szereg lat, elewacja nie zmieni kształtu, ani nie ulegnie zniszczeniu poprzez zmianę właściwości w zakresie temperaturowym od -40 do +70 °C. Niekiedy budynki mieszkalne nie prezentują się najlepiej, a czas poświęcony przedsięmwzięciu i poniesione koszty oblicowania całego budynku lub jego części naturalnym drewnem lub cegłą elewacyjną są pozbawione zupełnie sensu.
Wybierając panele ścienne z kompozytu zapewnimy sobie wysoką estetykę końcowego efektu oraz nieporównywalną ochronę z innymi materiałami dla ścian Twojego domu, mieszkania czy balkonu. Pod uwagę jednak należy brać, że żywotność paneli ściennych wykonanych z kompozytu w dużej mierze zależy od profesjonalnej usługi montażu.

W razie jakich kolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy postarają się stanąć na wysokości zadania i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania.

Deski na elewacje 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 100,00 zł

  Deski dostępne w czterech wariantach kolorystycznych (Brązowy, Grafitowy, Naturalny(jasny), Brązowy(Wenge)).  Standardowa długość wynosi 2,20 m. Szerokość 19,1 cm. Grubość  1,6 cm. W przypadku większego zamówienia dostępne są długości cięte na wymiar do 6,00 m Cena: 100 zł za metr kwadratowy.

  100,00 zł
 • 80,00 zł

  Deski dostępne w czterech wariantach kolorystycznych (Brązowy, Grafitowy, Naturalny(jasny), Brązowy(Wenge)).  Standardowa długość wynosi 2,20 m. Szerokość 173 cm. Grubość 1,3 cm W przypadku większego zamówienia dostępne są długości cięte na wymiar do 6,00 m Cena: 80 zł za metr kwadratowy.

  80,00 zł
 • 114,00 zł

  Deski dostępne w czterech wariantach kolorystycznych (Brązowy, Grafitowy, Naturalny(jasny), Brązowy(Wenge)).  Standardowa długość wynosi 2,20 m. Szerokość 18,00 cm. Grubość  1,00 cm. W przypadku większego zamówienia dostępne są długości cięte na wymiar do 6,00 m Cena: 114 zł za metr kwadratowy.

  114,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów