x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

534 048 438

793 333 392

polskiesolitery@gmail.com

Opinie klientów ( 27 )
(5,0/5)

Dodano przez Katarzyna,
Fantastyczna obsługa. Pasjonaci zawodu, profesjonaliści w każdym calu. Kultura pracy i kultura os ...
20-12-2021
Dodano przez Ewelina,
Doskonały kontakt ze Sprzedającym. Drzewko piękne i zabezpieczone, tak, że nie miałoby prawa ni ...
27-09-2021
Zweryfikowano
Dodano przez Kamil Mazowsze,
Świetny kontakt ze sprzedawcą. Extra atmosfera od pierwszego kontaktu. Domowa normalna rozmowa i ...
24-03-2021

Art. Przem.

We własnym ogrodzie i domu warto tworzyć zakątki, które sprawią, że otoczenie nabierze charakteru. Tworzenie aranżacji wymaga wrażliwości estetycznej, oryginalności i kreatywności. Często wnętrze domu i ogrodu się przenikają. Warto więc wybrać taką aranżację ogrodu, w której będziemy się najlepiej czuć i w jakiej chcemy odpoczywać.


Podczas projektowania ogrodu trzeba pamiętać o ograniczeniach, jakim jest wielkość działki i pomieszczeń. Nadmiar czegokolwiek powoduje chaos a tego nikt z nas nie chciałby w swojej przestrzeni. Wprawni projektanci tworzą z pozoru chaotyczne ustawienia, które jednak są przemyślane a zamysł nie jest widoczny na pierwszy rzut oka. Jako amatorzy powinniśmy stosować się do zasady im mniej kształtów, zróżnicowanych kolorów i faktur tym lepiej.


Ważne jest, żeby elementy dekoracyjne w ogrodzie harmonizowały z otoczeniem. Mogą nawiązywać do elewacji domu, dekoracji przeszklonego salonu, innych rzeźb, donic czy fontanny. Do stworzenia małych aranżacji warto wykorzystać małe formaty posążków, popiersi, donic na zewnątrz, a nawet i kolumny. Duże przestrzenie stwarzają warunki do tworzenia różnego rodzaju aranżacji. Przykładowo możemy wyeksponować jeden duży element lub utworzyć większy krajobraz z różnego rodzaju donic, rzeźb, kompozytowych desek. Szeroki asortyment donic na zewnątrz o atrakcyjnym wyglądzie proponują firma Scheurich™ i RattanArt™. Proponowane pojemniki wykonane są z materiałów nadających im nowoczesnego wyglądu takich jak kompozyt i technoratan. Donice mogą stać na zewnątrz, są mrozoodporne.


Ciekawych rzeźb o wysokiej jakości dostarczy nam producent figur betonowych Figbest™. Producent posiada w swoim asortymencie rzeźby, fontanny, figury zwierząt i popiersia.


Każda z aranżacji musi posiadać tło harmonizujące z całością, wykańczające krajobraz, jaki tworzymy. Do tworzenia ram naszej aranżacji możemy wykorzystać bujną zieleń, ale i różnego rodzaju materiały. Wybrany materiał powinien nawiązywać do stylu, w jakim jest aranżacja. Przy rustykalnych ogrodach odpowiednim materiałem jest cegła, drewno i kora. Materiały możemy łączyć np.: kompozytowe deski firmy Tardex™ będą tworzyły dobry duet z matami z kory firmy Korland™. W nowoczesnych aranżacjach do wyboru mamy większy asortyment materiałów takich jak tworzywo, beton, drewno, szkło i metal.


Ciekawe rozwiązania z technorattanu proponuje firma RattanArt™ mi.n.: panele ogrodzeniowe, maty, osłony oraz donice. Spójne, nowoczesne wzornictwo i efektowna gama kolorystyczna sprawiają, że w aranżacji przestrzeni można wykorzystać wiele elementów technorattanowych jednocześnie.


W katalogu znajduje się wiele elementów, które zainspirują do tworzenia indywidualnej przestrzeni. Materiały zamieszczone są produkowane przez przodujące firmy gwarantujące solidne wykonanie i trwałość swoich produktów zarówno w pomieszczeniach, jak i w ogrodzie.
Prosimy o kontakt jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania odnośnie do produktów. 534-048-438

Art. Przem. 

Podkategorie

 • Rabaty warzywne
 • Donice Scheurich™

  Szukasz donicy na zwenątrz, w której będziesz mógł efektownie wyeksponować rośliny? W naszym sklepie oferujemy produkty renomowanej niemieckiej firmy Scheurich, które są wykonane z tworzyw do złudzenia przypominających granit, marmur i inne rodzaje kamienia. Nadają się one zarówno do ustawienia w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz – w ogrodach, na balkonach i tarasach. Wszystko dzięki temu, że umieszczony w nich korek zatrzymuje wodę.

   

  Donice na zewnątrz wykonane z naturalnych materiałów ulegają nieodwracalnym uszkodzeniom już po dwóch latach ekspozycji na czynniki zewnętrzne. W przeciwieństwie do nich produkty Scheurich są odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz niskie temperatury.  Co więcej, donice są także łatwe w czyszczeniu i niezwykle odporne na uszkodzenia – nie mogą się potłuc nawet po upuszczeniu. Ich ogromną zaletą jest niska waga. Największe z nich ważą nie więcej niż 5 kg, dzięki czemu można je łatwo przenosić.

   

  W naszym asortymencie zamieściliśmy ogromny wybór donic różnej wielkości. Wśród oferowanych modeli można znaleźć także niskie donice, pozwalające na stworzenie efektownych kompozycji z kilku roślin. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie sprowadzić także inne produkty o określonym wyglądzie i rozmiarach. Czas oczekiwania to maksymalnie 10 dni.

   

  Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące donic z tworzyw sztucznych, to zapraszamy do kontaktu. Nasz numer telefonu oraz adres e-mail znajdą Państwo w stopce, na dole strony. Nasi pracownicy, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doradzą w wyborze rozwiązań, które będą odpowiadały Państwa oczekiwaniom.

 • Kompozyt Tardex™

  Poza szeroko rozwiniętą bazą roślin nasz sklep internetowy oferuje bardzo ciekawe rozwiązania dla oryginalnego i niepowtarzalnego wyróżnienia naszego budynku z pośród innych posesji. Wykończenie budynku czy tarasu jeszcze nigdy nie było tak proste dzięki dekoracyjnym deską kompozytowym do wykorzystania na obicia elewacji budynku lub budowy tarasu. Decydując się na kompozyt w naszym otoczeniu stawiamy na niezawodną trwałość i estetyczny wygląd.

  Deski do budowy tarasów czy obić elewacji zostały zbudowane z drewniano – polimerowego kompozytu dla zapewnienia nieprawdopodobnej trwałości i długowieczności. Trwałość temperaturowa jest zaburzona dopiero przy wartościach -40 do +70 °C. Materiał jest zupełnie bezpieczny i pozbawiony łatwopalności. Niedopałki lub płomienie świec nie stanowią zagrożenia pożarowego. Deski kompozytowe nie ulegają odkształceniom, nie gniją, są odporne na zabrudzenia, wilgoć czy inne czynniki środowiskowe. Estetyczny, nowoczesny wygląd, współgrający z naturą o zadowalającej cenie. Kompozytowe deski do złudzenia przypominają naturalne drewno a ich cena jest zbliżona do ceny deski z modrzewia syberyjskiego w klasie premium.

  Poza regularną sprzedażą oferowanych desek kompozytowych do budowy tarasów czy obić budynków oferujemy transport oraz pomoc w zaprojektowaniu czy rozplanowaniu tarasu lub ciekawego uloożenia paneli na elewacji budynku. Poza fachowym doradztwem proponujemy montaż zamówionych elementów, gdyż tylko dzięki prawidłowo i profesjonalnie wykonanej usłudze możemy zagwarantować długie lata piękego i estetycznego wyglądu.
  Nasi pracownicy służą Państwu radą i pomocą i staną na wysokości zadania aby rozwiać wszystkie niepokojące pytania dotyczące desek kompozytowych. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną.

 • Donice/ozdoby
 • Naturalny ogród
 • Nawozy
 • Narzędzia
 • Woda w ogrodzie
 • Podłoża

  Jednym z najważniejszych czynników stwarzającym dobre warunki wzrostu roślin jest podłoże. Zasobność i struktura podłoża ma duży wpływ na rozwój i wigor roślin. Optymalny stosunek powietrza i wody oraz zasobność ma znaczący wpływ na pobieranie składników odżywczych. Podłoża występują w różnych typach od piaszczystych przez czarnoziemy do gleb gliniastych. Optymalne warunki dla wzrostu prezentują gleby żyzne, średnio przepuszczalne. A więc przy przygotowywaniu do sadzenia roślin glebę piaszczystą należy wymieszać z podłożem do roślin kwitnących lub warzywnych. Gleby gliniaste należy rozluźnić piaskiem, lekkim substratem uniwersalnym lub torfem.

  Poza strukturą ważna rolę odgrywa również kwasowość. Dla większości roślin optymalne pH to 5,5-6,5. Część roślin zwana kwasolubnymi wymaga pH w przedziale 3,5-4,5. Ze względu na różne potrzeby roślin producenci oferują podłoża skierowane do grup roślin min: torfy kwaśne, podłoża do roślin kwasolubnych, podłoża i substraty uniwersalne, podłoża do trawników, do roślin kwitnących oraz podłoża i substraty do roślin doniczkowych.


  W naszym sklepie znajda Państwo wyżej wymienione podłoża od najlepszych producentów gwarantujących najwyższą jakość. Jest takie powiedzenie ,, Ziemia ziemi nierówna" co za tym się kryje? Przecież można byłoby powiedzieć, że podłoże to podłoże. Tu się właśnie mylimy, wiele producentów proponuje tanie podłoża zanieczyszczone (fragmentami roślin, szkodnikami i chorobami) są to podłoża ubogie w składniki odżywcze. Posadzona w takie podłoże roślina jest rachityczna, słabo rośnie a liście tracą żywy zielony kolor. Warto więc zakupić podłoże od sprawdzonego producenta.

  Gwarantujemy, że podłoża, które sprzedajemy są najwyższej jakości i że sprostają Państwa oczekiwaniom. Jeżeli będą mieli Państwo pytania prosimy o kontakt telefoniczny lub na mail. 534-048-438 polskiesolitery@gmail.com

na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 254 elementów
 • 8,94 zł

  Brązowo-szary zajączek z delikatnymi zdobieniami.

  8,94 zł
 • 886,88 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  886,88 zł
 • 772,75 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  772,75 zł
 • 465,57 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  465,57 zł
 • 251,66 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  251,66 zł
 • 633,65 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  633,65 zł
 • 491,58 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  491,58 zł
 • 339,94 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  339,94 zł
 • 226,07 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  226,07 zł
 • 723,58 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  723,58 zł
 • 530,60 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  530,60 zł
 • 401,33 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  401,33 zł
 • 251,64 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  251,64 zł
 • 364,00 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  364,00 zł
 • 478,32 zł

  Ogrody warzywne w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  478,32 zł
 • 37,04 zł

  Ekologiczny domek dla pożytecznych owadów.

  37,04 zł
 • 274,15 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  274,15 zł
 • 208,82 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  208,82 zł
 • 364,98 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  364,98 zł
 • 289,98 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  289,98 zł
 • 189,99 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  189,99 zł
 • 149,98 zł

  Ogród warzywny w podwyższonych rabatach GARDENSTEEL to świetne rozwiązanie zapewniające znaczną wygodę i ułatwiające pracę przy roślinach. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, posłużą Państwu przez wiele lat oraz wprowadzą do ogródka ład, porządek oraz nutkę elegancji.

  149,98 zł
 • 4,88 zł

  Eleganckie ceramiczne kule dodadzą szyku każdemu nowoczesnemu wnętrzu.

  4,88 zł
 • 52,85 zł

  Niezwykła ozdoba nadająca wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu.

  52,85 zł
 • 35,37 zł

  Gustowny element wystroju, w swej elegancji pasujący do każdego wnętrza.

  35,37 zł
 • 13,01 zł

  Zgrabny zajączek z delikatną ozdobą na szyi w kolorze białym z połyskiem.

  13,01 zł
 • 32,11 zł

  Urocza figurka w kolorze białym z delikatnym połyskiem.

  32,11 zł
 • 11,79 zł

  Urocze figurki leżących zajączków w kolorze białym z delikatnym połyskiem.

  11,79 zł
 • 19,11 zł

  Urocze zajączki z betonu w kolorze szarym.

  19,11 zł
 • 47,15 zł

  Urocze figurki w białym kolorze z delikatnym połyskiem.

  47,15 zł
 • 13,01 zł

  Dekoracyjne figurki w pastelowych barwach z delikatnym połyskiem.

  13,01 zł
 • 17,07 zł

  Przepiękna oryginalna donica do niebanalnych wnętrz.

  17,07 zł
 • 45,37 zł

  To tradycyjna polska łąka z charakterystyczną paletą barw. Kwitnie bardzo długo. Daje pożywienie i schronienie dla pożytecznych owadów – pszczoły miodnej i dzikich zapylaczy, takich jak trzmiele, motyle, pszczoły samotnice i wielu innych gatunków. Nie wymaga dodatkowego nawadniania i prezentuje się dobrze nawet w czasie suszy.

  45,37 zł
 • 82,41 zł

  Mieszanka roślin o dużej masie liści dostosowana do tego, żeby jak najlepiej wyłapywać spaliny i pył z powietrza oraz trwale zatrzymywać je na swojej powierzchni. Jeden metr kwadratowy tej łąki jest w stanie wyłapać tyle zanieczyszczeń co 5-letnie drzewo. Wymaga tylko dwukrotnego koszenia w ciągu roku, więc jej utrzymanie w porównaniu do trawnika jest...

  82,41 zł
 • 63,89 zł

  Łąka kwietna - Kwiatowy Eden To łątka kwiatowa o dużym zróżnicowaniu gatunkowym i szerokim przekroju barw od białego przez niebieski, różowy, żółty i ich odcieni. Pozwoli cieszyć się pięknymi widokami od wiosny do jesieni. Daje pożywienie i schronienie dla pożytecznych owadów - pszczół, motyli, trzmieli, a także ptaków i małych

  63,89 zł
 • 42,59 zł

  Florovit BIOnawóz do trawników jest ekologicznym , w 100% naturalnym i organicznym nawozem. Nadaje się idealnie do nawożenia wszystkich rodzajów trawników. Nie zawiera żadnych dodatków chemicznych co czyni go bezpiecznym  w stosowaniu.

  42,59 zł
 • 3,25 zł

  Linia donic swoją fakturą przypominających drewno.

  3,25 zł
 • 4,07 zł

  Linia Satina eco to donice produkowane z tworzywa pochodzącego z recyklingu ze znacznym (około 35%) dodatkiem drewna.

  4,07 zł
 • 2,03 zł

  Elegancka doniczka w stonowanych kolorach.

  2,03 zł
 • 45,53 zł

  Elegancka mrozoodporna donica w stonowanych barwach.

  45,53 zł
Pokazuje 1 - 40 z 254 elementów